Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerGenel
Şirket Personel Politikası ve gemilerin gönüllü olarak sertifikalandırıldığı MLC konvansiyonu için hazırlanan prosedür gereği, gemideki tüm pozisyonlar için, STCW, ILO gibi ulusalar arası konvansiyonlar ve yürürlükteki ulusal kural ve kaideler gereği alınması gereken eğitimleri tamamlayıp bu eğitimleri belgelemiş, uygun kalifiye elemanlar temin edilir ve işe alımları sağlanır.
Nitelikler       
Şirketin işletimi altındaki gemiler; kalifiye, sağlık olarak uygun, yeterli tecrübeye sahip ve gemideki operasyonların emniyetli bir şekilde yapılmasını gerektiren bütün durumları kapsayacak sayıda gemi adamları ile donatılır.
Personel Temini ve Seçimi
Gemilerimizde istihdam edilen gemi adamları, personel departmanı tarafından özellikle ve öncelikli olarak, gemilerimizde daha önce çalışmış gemi adamları tercih edilir. Yetersiz kalınması durumunda firmamıza şahsen veya aşağıdaki link üzerinden on-line yapılan başvurular, referansları alınarak değerlendirilir.

İş başvurusu için, aşağıdaki butona tıklayıp yeni sayfada açılacak olan formu mümkün olduğunca eksiksiz olarak doldurunuz.

 

Copyright 2011 © by Atasoy Kardesler Uluslararasi Kara ve Deniz Nak. A.S. (Designed by Capt. Fatih KOYUNCU)